[masterslider id="1"]

III Bieg Śnieżnej Pantery 2017 Archiwum

Lista startowa III BŚP

Lista startowa III Biegu Śnieżnej Pantery
 ***
Na liście znajdują się wszystkie osoby, które zgodnie z Regulaminem, wpłaciły dowolną darowiznę na rzecz Wilka 🙂
Na Biegu oficjalnie ogłosimy uzbieraną kwotę!

Program III BŚP

 ***

III BŚP ponownie pod patronatem NG!

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że National Geographic Polska został Patronem Medialnym III Biegu Śnieżnej Pantery! Wilk ma teraz nie lada wsparcie! Niebawem losy naszego wilka śledzić będzie można również na http://www.national-geographic.pl/ i FB.

Bez psów na terenie BgPN

W imieniu Dyrekcji BgPN przekazujemy dwie ważne informacje:
1. Na terenie Parku nie można poruszać się z psami. Psy mogą Wam towarzyszyć na trasie wyłącznie do jego granic.
2. Przypominamy o całkowitym zakazie śmiecenia na terenie BgPN.
Dajmy przykład innym i pokażmy, że na Biegu Śnieżnej Pantery puste opakowania po żelach chowamy dokładnie do kieszeni. A może żele w ogóle nie będą potrzebne? Może w Schronisko Górskie PTTK Markowe Szczawiny (punkt kontrolny w połowie trasy) wystarczy posilić się gorącą herbatą i najlepszym ciastem w okolicy!
W końcu to bieg inny niż wszystkie.

Noclegi w Ośrodku Krakowianka

Jest nam bardzo miło przedstawić wszytskim ofertę Ośrodek Wypoczynkowy Krakowianka w Zawoi przygotowaną specjalnie dla uczestników III Biegu Śnieżnej Pantery (i towarzyszących im osób)! Doba z przedstartowym śniadaniem wynosi 55 zł od osoby, a za weekend od pt do niedzieli 110 zł. Zachęcamy do zostania na dwie doby, bowiem sobota wieczór stworzy doskonałe warunki do integracji, a w niedzielę, jak pogoda dopisze, można ruszyć większa grupą na Babią Górę. Zapraszamy!
Kontakt –> http://krakowianka.net/

Zapisy zamknięte

Uprzejmie informujemy, że zamknęliśmy już zapisy na III Bieg Śnieżnej Pantery. Dziękujemy za wspaniale zgłoszenia! Po otrzymaniu ponad 300 zgłoszeń pozostaje nam teraz wybór Uczestników i poinformowanie wszystkich o tym czy pobiegną czy nie. Do 5 lutego każdy dostanie maila zwrotnego. Prosimy o cierpliwość. Pozdrawiamy!

 

Trasa III BŚP

Zrzut ekranu 2016-03-05 o 19.41.04Miło nam poinformować, że trasa III Biegu Śnieżnej Pantery będzie taka sama jak w ubiegłym roku. Mapki nie będą drukowane. Można we własnym zakresie wydrukować sobie mapę, w marcu podamy też track GPS do wgrania w zegarki 🙂

 

Radość z jazdy z BMW

Poznaj, co znaczy radość z jazdy: przetestuj BMW xDrive podczas jazdy próbnej z Dealerem BMW M-Cars.

Podczas tegorocznej edycji III Biegu Śnieżnej Pantery Dealer BMW M-Cars wprowadzi uczestników w świat BMW.
Wszystkie chętne osoby będą mogły poznać BMW xDrive- inteligentny napęd na cztery koła, który w ułamkach sekundy przystosowuje się do nowych warunków i kieruje napęd tam, gdzie potrzeba.

Dziękujemy BMW, naszemu Sponsorowi Strategicznemu, za ponowne bycie z Nami!

Zapisy potrwają tylko 24h!

Drodzy Biegacze, zapisy ruszą 1 lutego o godz. 00:00 i potrwają do godz. 24:00. Zarówno przed ani po tym czasie maile nie będą czytane. Zatem prośba szczególna do wszystkich o pilnowanie terminu i uważne przeczytanie regulamin z zasadami zapisywania się!

REGULAMIN I ZAPISY

 

III Bieg Śnieżnej Pantery już w marcu 2017

unnamed-2

Witamy na III edycji Biegu Śnieżnej Pantery. Naszym tegorocznym bohaterem jest polski wilk. W naszym kraju żyje ich ok. 1400, jednak wciąż czyha na nie wiele zagrożeń – giną głównie z rąk kłusowników oraz na drogach w kolizjach z pojazdami. Największym zagrożeniem dla ich ochrony jest ludzka ignorancja i brak rzetelnej wiedzy. Wciąż patrzy się na tego drapieżnika przez pryzmat bajki o Czerwonym Kapturku. Aby to zmienić potrzebna jest edukacja społeczeństwa.

Dlatego tegoroczna akcja charytatywna i zebrane podczas Biegu fundusze skierujemy w tym kierunku.  Naszym celem będzie opracowanie i druk wydawnictw edukacyjnych, w tym książeczki o mitach na temat wilków. To jest szalenie potrzebne.

Więcej informacji o zapisach już niebawem. Do tego czasu prosimy o nie przysyłanie maili i zapytań w tej sprawie.

Termin biegu: 11 marca.
Miejsce: Centrum Górskie Korona Ziemi.
Ilość miejsc ograniczona – ok. 100.