[masterslider id="1"]

IV Bieg Śnieżnej Pantery Archiwum

LYOFOOD Partnerem IV Biegu Śnieżnej Pantery

Lyofood został oficjalnym Partnerem IV BŚP i po Biegu nakarmi nas wszystkich regeneracyjnym daniem!
 
LYOFOOD to firma produkująca żywność outdoorową, która zapisała się w menu wielu outdoorwych entuzjastów już na stałe. LYOFOOD to też firma rodzinna, skupiona na ciągłym ulepszaniu swoich produktów, wsłuchana w swoich odbiorców i współpracująca z największymi gwiazdami sceny outdoorowej w Europie. 
 
Dziękujemy bardzo, że będziecie z nami!
 
Lyofood is a company producing outdoor food, which has been included in the menu of many outdoor sports enthusiasts. Lyofood is also a family company focused on improving its products constantly, listen to its audience and cooperating with the biggest stars of the outdoor scene in Europe.

Komiksy od Wydawnictwa TIMOF

Miało nie być pakietu startowego, więc to zaskoczenie, że jednak coś Wam podaruję – biegaczom, wolontariuszom, osobom zaangażowanym – jest bardzo miłe.
Mam ogromną radość przekazać, że każdy Uczestnik otrzyma od wydawnictwa Timof Comics KOMIKS! Jaki? To już tajemnica. To ambitna i mocna literatura, którą pochłaniam na raz.
Czy na jakimś biegu w pakiecie był kiedyś komiks?
Bardzo dziękuję!
*
Timof comics to wydawnictwo komiksowe działające na rynku od 2006 roku. Wydajemy komiksy poruszające różnorodne tematy (relacje międzyludzkie, wojna,tożsamość płciowa, choroba i śmierć, samoakceptacja, biografie i inne) i skierowane do zróżnicowanych grup odbiorców (komiksy tylko dla dorosłych, dla młodzieży, dla dzieci). Do tej pory nakładem wydawnictwa timof comics ukazało się ponad 250 pozycji. –> www.timof.pl

Runner's World z nami!

Dobre wieści! Cieszymy się niezmiernie, że magazyn biegowy Runner’s World Polska dołączył do nas i obejmie Bieg Śnieżnej Pantery patronatem medialnym!

Mamy nadzieję, że relacja z Biegu znajdzie się już w kwietniowym numerze RW!

Extreme Trauma Team na BŚP

O Wasze bezpieczeństwo i zdrowie w dniu biegu zadbają niezawodni i doświadczeni ratownicy medyczni z Extreme Trauma Team. Zespół zabezpiecza takie imprezy jak: Runmageddon, Barbarian Race, Tropem Wilczym, PZU Bieg po nowe życie, Bieg Magurki, Horror Run, Silesian Highland Marathon, Białołęcki Bieg Wolności!
No i Bieg Śnieżnej Pantery!

Dziękujemy za to, że będziecie z nami!

Zapisy 10 lutego - potrwają 24h!

W dniu 10 lutego otwarte zostaną zapisy na IV BŚP. Zapisy potrwają 24 h. Zgłoszenie się Uczestnika jest równoznaczne z pisemnym wysłaniem maila krótko uzasadniającym, dlaczego osoba aplikującą do udziału w Biegu chce zaangażować się we wsparcie i ochronę niedźwiedzia. Jedynym dniem otwartym na wysłanie maila jest dzień 10 lutego 2018 roku. Mail biegsnieznejpantery@gmail.com aktywny będzie 24 godziny, czyli od godz. 00:00 – 24:00 10 lutego (sobota) 2018. Żaden mail poza tym wysłanym dnia 10 lutego 2018 nie zostanie rozważony. Do 12 lutego uczestnicy dostaną odpowiedź o tym czy zostali zakwalifikowani czy nie, i o kolejnym postępowaniu.

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów i warunków jakie każdy Uczestnik powinien spełniać w zakładce: Zapisy i Regulamin

Zapraszamy!

Hotel dla psów

Drodzy Biegacze! Ponieważ nie można wprowadzać psów na teren Babiogórskiego Parku Narodowego mamy możliwość bezpłatnego zapewnienia opieki nad Waszym psem na czas trwania biegu!
To wszystko dzięki uprzejmości hotelu dla psów HOTEL DLA PSÓW Wuno-Skilo w Zawoi (opodal Biura zawodów i startu).
Hotel dysponuje 4 miejscami – dla 4 psów i przemiłą Właścicielką.
Więc kto już znajdzie się na liście startowej i chciałby przyjechać z czworonogiem, a nie będzie miał możliwości zabrania dodatkowej nad nim opieki – to będzie mógł spokojnie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.
Kto pierwszy ten lepszy!

 

IV edycja BŚP już 10 marca 2018 roku w Zawoi

Jest mi bardzo mi poinformować, że dnia 10 marca w Zawoi, na terenie Babiogórskiego Parku Narodowego odbędzie się IV edycja Biegu Śnieżnej Pantery. Bieg będzie poświęcony ściśle chronionemu w Polsce niedźwiedziowi. Kwota zebrana dzięki corocznym darowiznom Uczestników BŚP przeznaczona będzie w całości na zakup wideopułapek dla Babiogórskiego Parku Narodowego. Profesjonalne wideopułapki zostaną rozwieszone w obrębie Parku w celu zwiększenia szans obserwacji niedźwiedzi w ich naturalnym środowisku.