[masterslider id="1"]

Zapisy i Regulamin 2020

Szanowni Biegacze!

Sprostowanie dotyczące zapisów!!!

Zapisy na V BŚP – 27-29 lutego

Rejestracja odbywać się będzie online:

www.zapisy.mktime.pl*

*UWAGA: Forma zapisów i warunki zakwalifikowania (fragmenty Regulaminu):

8. Warunki uczestnictwa

8.1.  Warunkiem koniecznym do bycia wpisanym na listę startową V Biegu Śnieżnej Pantery jest  rejestracja na stronie zapisów www.mktime.pl według wytycznych zawartych w formularzu, następnie otrzymanie od Organizatora biegu maila kwalifikującego lub niekwalifikującego, a następnie opłacenie  przez Uczestników wpisowego-darowizny bezpośrednio na konto Grupy Beskidzkiej GOPR i przysłanie Organizatorowi potwierdzenia dokonania wpłaty.

8.2.  Niezbędnym punktem zgłoszenia się Uczestnika jest napisanie krótkiego uzasadnienia dlaczego osoba aplikującą o udział w Biegu chce zaangażować się we wsparcie GOPRU. Zapisy będą trwały 3 dni, od 27-29 lutego 2020. Do 2 marca uczestnicy dostaną odpowiedź o tym czy zostali zakwalifikowani. O uczestnictwie w Biegu zadecyduje przekonywująca i autentyczna argumentacja chęci wzięcia udziału w Biegu oraz spełnienie przez aplikujące osoby warunków udziału w Biegu wskazanych w Regulaminie. Może powstać lista rezerwowa o czym również poinformuje Organizator.

8.3.  Udział w biegu nie podlega opłatom startowym na rzecz Organizatora. Warunkiem wpisania na listę startową po wcześniejszym zakwalifikowaniu i otrzymaniu potwierdzającego uczestnictwo maila wraz z pojawieniem się na liście startowej jest dokonanie wpłaty „cegiełki” w wysokości nie mniejszej niż 70 zł na konto Grupy Beskidzkiej GOPR. Można wpłacać większą darowiznę.

8.4. Cały dochód z Biegu (wpłaty dokonane przez Uczestników) będzie przeznaczony na wsparcie ratowników Sekcji Babiogórskiej GOPR.

Jednocześnie zapraszam na Fanpage biegu gdzie na bieżąco umieszczane są kolejne informacje i aktualności dotyczące V Biegu Śnieżnej Pantery.

DLA CZŁOWIEKA

Organizator

Regulamin V BŚP – .pdf

 

10351841_1430944663862844_7658721957224903214_n